W świecie zabawek rolniczych

W świecie zabawek rolniczych

Szukasz niebanalnych zabawek dla swojej pociechy, która interesuje się rolnictwem, a nade wszystko maszynami rolniczym? Idealną propozycją są zabawki znanej niemieckiej marki Bruder.

Dlaczego Bruder?

Zabawki Bruder są nie do przecenienia. Powstają przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych. Wykonane są z materiałów najwyższej jakości, dlatego posłużą dzieciom przez długie lata. Często ich stan pozwala na sprezentowanie lub odsprzedaż używanych modeli. Po prostu to typ zabawek, które przechodzą z pokolenia na pokolenie, dzięki solidności wykonania i materiałom wysokiej jakości.

Dbałość o szczegóły

Gdzie tkwi sekret popularności zabawek Bruder? Dlaczego dorośli też są zachwyceni i często dają się wciągnąć w świat zabawy? To wszystko zasługa skrupulatności w tworzeniu szczegółów. Bruder zabawki charakteryzują się wręcz niezwykłą dbałością o wszelkie szczegóły. Sprawia to, że pojazdy tego wykonawcy są wiernymi kopiami swoich odpowiedników w asortymencie prawdziwych maszyn rolniczych. Wszystko wygląda tak, jak w realnej maszynie o rzeczywistych rozmiarach.

Różnorodność pojazdów daje duży wybór

Bruder zabawki to pokaźna kolekcja maszyn rolniczych: traktorów, przyczep, ładowaczy, kombajnów, pras do słomy, mieszalników, siewników, zgrabiarek, kosiarek itp. Ale znajdziemy w ofercie tego producenta także pojazdy budowlane. Mowa tu o wszelkiego rodzaju koparkach, ładowarkach, samochodach ciężarowych, wałach, równiarkach, minikoparkach i wielu innych. Każdy miłośnik służb mundurowych także znajdzie coś dla siebie. Bowiem Bruder posiada także wozy strażackie i samochody policyjne.

Pomyśleli o wszystkim…

Projektanci Bruder zatroszczyli się także o akcesoria uzupełniające ogromną rzeszę pojazdów i maszyn. Mowa tu o różnych budynkach, postaciach i innych akcesoriach dodatkowych. Wszystko po to, aby zabawa była bardziej fascynująca. Mamy tu do wyboru postaci rolników, policjantów, ratowników medycznych czy strażaków. A figurki zwierząt, takich jak krowy czy konie. Ważnym atutem jest także dostępność części zamiennych.

Jakość gwarantowana

Bruder zabawki są bezpieczne i wartościowe, ponieważ spełniają Europejską Normę Bezpieczeństwa Zabawek. A także przeszły pozytywnie testy „spiel gut”, podczas których były sprawdzane przez ekspertów, a także konsumentów.